iPhone 7 - doskonały dla każdego przedsiębiorcy

iPhone 7Wybór telefonu dla firmy nigdy nie był prostym zadaniem - a przynajmniej do czasu pojawienia się na rynku Apple iPhone 7.

Smartfon firmowy

W niemal każdej branży telefon jest jednym z podstawowych narzędzi pracy, a wraz z rozwojem technologii rośnie również jego funkcjonalność i wykorzystanie. I choć nadal jego głównym i najważniejszym zadaniem jest zapewnienie kontaktu z ludźmi, a w przypadku urządzenia firmowego chodzi przede wszystkim o klientów i współpracowników, to nie ogranicza się to do rozmów głosowych oraz wiadomości tekstowych. Już o pozostałych walorach użytkowych smartfonów nie wspominając.

Jednym z najpopularniejszych i bez wątpienia najskuteczniejszych telefonów firmowych jest Apple iPhone 7. To znakomite urządzenie renomowanego producenta, który od początku swojego istnienia nieustannie stawia na jakość oraz intuicyjność wykorzystywanych rozwiązań. Owocem takiej polityki jest m.in. system operacyjny iOS, który należy do najstabilniejszych na rynku, a przy tym jest niesamowicie prosty w obsłudze. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś z nim styczności, już po kilku chwilach bez kłopotu będziesz mógł wykonywać wszystkie zadania służbowe z poziomu telefonu. Eksperci od Apple stale pracują nad udoskonalaniem oprogramowania, dlatego też co pewien czas pojawiają się bezpłatne aktualizacje.

Szybki i niezawodny Apple iPhone 7

Serce każdego telefonu stanowi jego procesor. W nowym iPhone 7 silnikiem jest czterordzeniowy chip A10 Fusion, który wyróżnia się na tle konkurencji wydajnością i szybkością pracy. Dzięki temu smartfon znakomicie radzi sobie nawet przy zapełnionej pamięci oraz wielu programach uruchomionych w tle. Z iPhone 7 nie musisz obawiać się awarii najważniejszych podzespołów nawet przy intensywnej pracy telefonu każdego dnia.

Mogłoby się wydawać, że tak rozbudowana jednostka napędowa wpłynie poważnie na żywotność baterii. Nic bardziej mylnego - nowy procesor zużywa o około 20% mniej energii, co pozwala na dłuższą pracę urządzenia, i to nawet o 2 godziny w porównaniu do poprzedniego modelu. Warto również dodać, że zgodnie z zapewnieniami producenta maksymalny czas rozmów Apple iPhone 7 to nawet 840 minut, natomiast maksymalny czas czuwania wynosi do 240 godzin.

Znakomity wyświetlacz

Ekrany w telefonach od Apple są już niemal legendarne. Nowa wersja Retiny HD została w jeszcze większym stopniu dopracowana, dzięki czemu wyświetlacz jest jaśniejszy i barwniejszy niż dotychczas. Na specjalną uwagę zasługują natomiast system zarządzania barw oraz zwiększona ilość odcieni, przez co wyświetlany obraz ukazuje większą głębię szczegółów. Przekątna ekranu wynosząca 4,7 cala to gwarancja komfortowego oglądania zarówno prezentacji multimedialnych czy plików tekstów, jak i filmów wideo.

Bardzo praktyczne rozwiązanie stanowi technologia 3D Touch. Zależnie od siły nacisku na wyświetlacz, wydajesz różne komendy, co przyspiesza i ułatwia obsługę telefonu. A przecież sprawność działania jest przy użytku firmowym niesamowicie istotna.

Wygoda i bezpieczeństwo

Smartfon Apple iPhone 7 to doskonały telefon dla każdej firmy. Urządzenie posiada czytnik linii papilarnych, dzięki czemu nikt niepowołany nie odblokuje smartfona bez Twojej wiedzy. To bardzo ważne z uwagi na dane firmowe, które możesz przechowywać w pamięci urządzenia.

Już po kilku chwilach korzystania z nowego iPhone 7 nie będziesz chciał się z nim rozstać. To funkcjonalny i uniwersalny telefon biznesowy, który odmieni nie do poznania Twoje codzienne obowiązki.

Komentarze