Firma

Systemy dystrybucji - rodzaje, efektywność, zalety, wady

Systemy dystrybucjiSystem dystrybucji w danym przedsiębiorstwie opiera się na konkretnym produkcie. Dlatego, gdy zmienia się profil firmy lub rodzaj produkowanego towaru, to musi zmienić się też system dystrybucji. Działania związane z dystrybucją bezpośrednio wpływają na tworzenie wizerunku firmy na rynku.

Więcej…

 

Czy dropshipping się opłaca?

DropshippingDropshipping niweluje ryzyko związane z inwestowaniem dużych sum, toteż polecany jest początkującym sprzedawcom. Niski próg wejścia na rynek brzmi zachęcająco i u wielu wzbudza wątpliwości związane z zarobkami. Zobacz, czy dropshipping się opłaca i dowiedz się, co zrobić, by sprzedawać więcej niż konkurencja!

Więcej…

   

Cechy i funkcje biznesplanu

BiznesplanBiznesplan to dokument konstruowany pod indywidualne potrzeby danego przedsiębiorstwa. Można przyjmować, że stanowi rodzaj wizerunku, który przedstawia firmę. Dlatego nie należy w tym przypadku korzystać z ogólnego szablonu. Natomiast tworząc indywidualny biznesplan można wyszczególnić pewne wspólne cechy będące konstrukcją planu.

Więcej…

 

Skuteczna sprzedaż w Internecie - porady

Sprzedaż w InternecieCzas kryzysu finansowego to we współczesnym świecie nie nowość. Okazuje się jednak, że co poniektórzy wydają się nie dostrzegać tych "gorszych czasów" i nie ustają w pozyskiwaniu klientów oraz utrzymują wielkość sprzedaży lub nawet ją zwiększają. Poniższy zbiór porad skutecznie wyjaśnia, co się dzieje w głowach (a później w świecie realnym) osób odpowiedzialnych za wyniki sprzedaży w takich przedsiębiorstwach. Na czym polega ich sukces, którego nie imają się zawirowania gospodarcze? Internet, jako szybkie źródło komunikacji, na pewno jest tu bardzo pomocny.

Więcej…