Firma

Fiskalizacja nie musi być trudna

FiskalizacjaW Polsce utarło się przekonanie mówiące o tym, że już sama chęć posiadania kasy fiskalnej w swojej firmie to niemalże proszenie się o dodatkowe trudności związane z rejestracją i fiskalizacją zakupionego urządzenia.

Gwarantujemy Wam jednak, że gdy odpowiednio szybko i dokładnie zapoznacie się z obowiązującymi przepisami, to naprawdę nie musi być aż tak trudno! Nie wierzycie? Postaramy się was przekonać!

Więcej…

 

Program do faktur online czy desktopowy - który lepszy?

Program do fakturFaktury elektroniczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Ich wystawianie możliwe jest za pomocą specjalnych programów, z których do wyboru mamy programy do wystawiania faktur online dostępne na serwisach internetowych oraz ich desktopowe odpowiedniki, które instaluje się bezpośrednio na dysku komputera. Sprawdźmy, który z nich jest bezpieczniejszy, bardziej funkcjonalny oraz godny naszej uwagi!

Więcej…

   

Faktoring dla małych firm - czy warto z niego skorzystać?

Współczesny faktoringFaktoring staje się coraz bardziej popularną usługą wśród przedsiębiorców. Jest to przede wszystkim alternatywa dla kredytów i innych zobowiązań, pozwalająca firmom zachować płynność finansową.

Przez wiele lat lokalne przedsiębiorstwa nie miały dostępu do takich usług, jednak zaczyna się to zmieniać. Czy warto skorzystać z faktoringu dla małych firm?

Więcej…

 

Czy faktoring sprawdza się w każdej firmie?

FaktoringFaktoring to usługa, która z roku na rok staje się coraz popularniejsza wśród przedsiębiorców. Dzięki niej firma może się rozwijać, pomimo opóźnień w spłacie faktur. Tym samym przedsiębiorca terminowo wywiązuje się ze zleceń i ma możliwość bieżącego zaopatrzenia w narzędzia i surowce potrzebne do pracy.

Więcej…