Firma

Czy faktoring sprawdza się w każdej firmie?

FaktoringFaktoring to usługa, która z roku na rok staje się coraz popularniejsza wśród przedsiębiorców. Dzięki niej firma może się rozwijać, pomimo opóźnień w spłacie faktur. Tym samym przedsiębiorca terminowo wywiązuje się ze zleceń i ma możliwość bieżącego zaopatrzenia w narzędzia i surowce potrzebne do pracy.

Więcej…

 

5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę szukając biura na wynajem w Łodzi

Biura w ŁodziWynajem biura jest często lepszym rozwiązaniem niż nabywanie lokalu użytkowego na stałe. Biorąc pod uwagę względy finansowe czy etap życia firmy, można dopasować odpowiedni lokal do aktualnych potrzeb.

Więcej…

   

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie ERP?

Oprogramowanie ERPSystem ERP to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa(z języka angielskiego enterprise resource planning). Jest to system informatyczny, którego zadaniem jest wspomaganie zarządzania przedsiębiorstwem w ramach różnych dziedzin. Taki system oferują np. Comarch czy Wapro.

Zazwyczaj system ten składa się z kilku modułów, a ich integracja nie powoduje powielenia informacji.

Więcej…

 

Czy wiesz ile zapłacisz za rejestrację nazwy firmy?

Rejestracja nazwy firmyZastrzeżenie znaku towarowego, zarówno na terenie Polski, jak u Unii Europejskiej związane jest z odpowiednią opłatą. Czytając niniejszy artykuł dowiesz się, jakie koszty poniesiesz rejestrując swoją markę.

Więcej…