Firma

Z jakimi wyzwaniami musi się zmierzyć nowy sklep internetowy?

Sklep internetowyPolacy coraz bardziej cenią sobie handel internetowy ze względu na niskie ceny oraz wygodę kupowania. Razem z popytem pojawiła się niemała podaż, i tak obecnie na rynku znajduje się aż kilkanaście tysięcy sklepów internetowych. Jak Państwo sądzą, jak wielu z nich udaje się utrzymać na rynku przez dłużej niż pół roku? Ciężko udzielić na to pytanie precyzyjnej odpowiedzi, jednak osoby dobrze znające rynek twierdzą zgodnie, że większość sklepów internetowych upada. Dlaczego?

Więcej…

 

Podpisz się domeną, czyli jak zbudować pozycję eksperta online?

Domena internetowaTrudno znaleźć kogoś, kto z pojęciem domeny się nie spotkał. Szczególnie wśród grupy planującej rozpoczęcie swojej działalności w sieci. Z reguły użytkownik startujący ze swoim biznesem online jest już bogaty w podstawowe informacje o rodzajach adresów www, ich  okresach abonamentowych czy procesie rejestracji. Aktualnie wiele osób nie zastanawia się nad tym "czy", ale "jakiej" domeny potrzebuje.

Więcej…

   

Podstawowe funkcje dobrego systemu call center

System call centerZastanawiasz się nad wprowadzeniem dobrego  systemu call center w swojej firmie? Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z informacją, jakie funkcje mogą przydać się Twoim konsultantom. Sprawdź z nami co powinno zawierać każde dobre oprogramowanie call center.

Więcej…

 

CSR - na czym polega społeczna odpowiedzialność biznesu?

Społeczna odpowiedzialność biznesuSpołeczna odpowiedzialność biznesu (ang. Corporate Social Responsibility) to założenie według którego firma, jako osobowość prawna i taki sam "obywatel" jak inni, powinna uwzględniać nie tylko swoje dobro, ale także dobro społeczne.

W myśl tej zasady przedsiębiorstwa odpowiedzialne społecznie powinny włączać się w ochronę środowiska oraz dbać o zasoby ludzkie. Na czym w praktyce polega CSR?

Więcej…