Firma

Systemy dystrybucji - rodzaje, efektywność, zalety, wady

Systemy dystrybucjiSystem dystrybucji w danym przedsiębiorstwie opiera się na konkretnym produkcie. Dlatego, gdy zmienia się profil firmy lub rodzaj produkowanego towaru, to musi zmienić się też system dystrybucji. Działania związane z dystrybucją bezpośrednio wpływają na tworzenie wizerunku firmy na rynku.

Więcej…

 

Restrukturyzacja firmy. Z czym to się wiąże?

Restrukturyzacja firmyDla firm zagrożonych niewypłacalnością albo już niewypłacalnych jedynym do niedawna wyjściem było ogłoszenie upadłości firmy, sprzedaż majątku przedsiębiorstwa i wykorzystanie zdobytych w ten sposób pieniędzy na próbę spłaty zobowiązań wobec wierzycieli. Od kilku lat jednak w polskim prawodawstwie funkcjonuje możliwość przeprowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego, dzięki któremu firmę można uratować przez likwidacją, jednocześnie zabezpieczając interesy wierzycieli.

Więcej…

   

Style kierowania zespołem pracowników

Styl kierowania zespołem pracownikamiAby zespół pracowników wykonywał powierzone zadania w sposób efektywny, niezbędne jest odpowiednie zarządzanie nim przez kierownika lub menadżera - styl kierowania.

Więcej…

 

Czy dropshipping się opłaca?

DropshippingDropshipping niweluje ryzyko związane z inwestowaniem dużych sum, toteż polecany jest początkującym sprzedawcom. Niski próg wejścia na rynek brzmi zachęcająco i u wielu wzbudza wątpliwości związane z zarobkami. Zobacz, czy dropshipping się opłaca i dowiedz się, co zrobić, by sprzedawać więcej niż konkurencja!

Więcej…